O nás

Historie naší firmy sahá až do roku 1992. Od té doby svým zákazníkům dodáváme technické normy, navazující služby a poskytujeme poradenství. Od doby založení zažíváme neustálý růst, a to jak v ekonomických ukazatelích (tržby, množství zákazníků), tak i v šíři nabízeného sortimentu.

Začátky byly spojeny pouze s prodejem českých technických norem. Postupem času jsme naši nabídku rozšířili o Sbírky zákonů, elektrotechnické publikace od firmy IN-EL. V posledních letech došlo ke zvýšení poptávky po zahraničních normách - jak amerických (ASME, ANSI, ASTM, API), tak i národních normách evropských států (NF, DIN, BS, SIS), ale i norem platných celosvětově (ISO, IEC). Velký úspěch taktéž zaznamenalo rozšíření sortimentu nabízeného zboží o strojnické tabulky, které si mezi odborníky i laiky získaly velkou oblibu a patří k obchodně dlouhodobě úspěšným artiklům.

Prodejna naší firmy je umístěna v Brně na ulici Vranovské 16, jen pár minut od centra se skvělou dostupností MHD. Přesto nejsme zaměřeni pouze na lokalitu Brna a okolí, normy dodáváme po celé České republice, ale i do zahraničí (Slovensko, Portugalsko, Nizozemí).

Ing. Jiří Hrazdil
majitel firmy